Cennet Köşesi Fethiye’de Aile Sıcaklığında Apart Otelimiz. Online Rezevasyon…

Tuna Öğrenci Pansiyonu olarak Fethiye’de aile sıcaklığında, huzur dolu bir apart otel hizmeti sunuyoruz. Aileniz ile birlikte konforlu, samimi, doğal ve rahat bir tatil yapabileceğiniz huzur dolu bir ortam.

Otelimizde 2 kişilik ve 4+2 kişilik  ( 1+1 oda) olmak üzere iki tip odamız vardır. Odalarımız rahat edebilmeniz için konforlu ve şık dizayn edilmiştir. Odalarımızda Klima, TV, Buzdolabı, Wi-fi İnternet, Duş, WC ve 7/24 Sıcak Su vardır.

Tuna Öğrenci Pansiyonu Fethiye ailenizle birlikte güzel ve hoş bir vakit geçirebileceğiniz ve  çocuklarınzın rahat birşekilde oynayabileceği güvenlikli, sizinde sosyal aktiviteler yapabileceğiz bahçemiz vardır.

FETHİYE’DE EVİNİZDE GİBİ HİSSEDECEĞİNİZ SICAK BİR ORTAM

Tuna Öğrenci Pansiyonu Fethiye otelimizde tüm odaların ortak kullanabileceği, ihtiyacınız olan tüm mutfak, yemek malzemelerinin bulunduğu temiz ve hijyenik bir Butik restaurant mutfağımız vardır.

Tuna Öğrenci Pansiyonu Fethiye otelimizde sabah kahvaltılımız oda fiyatına dahildir. Lezzetli  ve doğal ürünleri seçerek hazırladığımız açıkbüfe sabah kahvaltımız ile size ve ailenize huzurlu ve lezzetli bir kahvaltı imkanı sunuyoruz.

Tuna Öğrenci Pansiyonu Fethiye otelimizin odalarında ve bahçesinde  7/24 kullanabileceğiniz wi-fi kablosuz internet  bağlantımız vardır. Yüksek hızlı internetimizle tüm internet işlemlerinizi  ve telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.